Office 2021 Home & Student - elektronická licence (NOVÁ LICENCE) technická podpora zdarma

1322
Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD) - produkt obdržíte v den objednání emailem. 

 

Windows / MAC

 


  • 1000
    Můžeme doručit do: 7.12.2021
2 190 Kč
Kategorie: Kancelářské aplikace
 

Microsoft Office 2021 pro domácnosti a studenty na jedno zařízení. 

 

Trvalá licence, bez časového omezení!

 

Microsoft Office 2019 pro domácnosti a studenty je balíček aplikací určených zejména pro využití v domácnostech a pro studium.

 

Word

Vytvářejte, vylepšujte, sdílejte vaše dokumenty a upravujte soubory PDF. Nová čtecí obrazovka vám usnadní čtení a opravu hotových dokumentů, stejně jako pokročilé nástroje kontroly pravopisu. Tvořte blogy, seminární práce nebo začněte psát román.

 

Excel

Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby. Excel automaticky vybere ten nejlepší graf a připraví odpovídající funkce. S dynamickým doplňováním dat vás bude tvorba tabulek opravdu bavit. Sledujte rodinné výdaje nebo si spočítejte daňové přiznání.

 

PowerPoint

 

 

Vytvářejte, sdílejte a efektivně prezentujte své nápady. Můžete využít jednu ze stovek nabízených šablon, upravovat vše počínaje styly textu a ikonami konče. Hotovou prezentaci můžete klidně odvysílat on-line nebo ji sdílet s vašimi blízkými.

 

OneNote

Uspořádejte si nápady ve svém vlastním digitálním poznávacím bloku, který můžete i sdílet. Máte přístup ke všem vašim textům, obrázkům, webům ale i zvukovým záznamům nebo videu. Sdílejte nákupní seznam, naskenujte si pasy  celé vaší rodiny, nebo si vytvořte cestovní plán vaší dovolené 

384154_14.png384154_11.png384154_8.png384154_7.png

 

  • Určení pro platformy Windows 10 nebo 11.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.