Nelegální software?

padelky_1

  

Jaký je původ těchto padělaných licencí?

Většina "prodejců" nabízí padělaný software z čínských serverů typu aliexpress.com, dhgate.com apod., kde se COA štítky kupují na "metry". Tyto klíče pochází z "hacknutých" MSDN účtů a jsou "funkční" jen do doby, než dojde k zablokování těchto licencí společností Microsoft.

 

Nové COA štítky z „druhé ruky"?

Na aukčních portálech dochází většinou k prodeji vizuálně "nových nepoužitých" certifikátů pravosti, což je defacto nemožné. Nový certifikát pravosti COA z druhé ruky? To je přece nesmysl! Každý štítek z druhé ruky musí nést známky používání.

 

Nový COA štítek značky Dell, Lenovo, HP apod.?

Všechny licenční štítky jsou na počítače nalepeny už výrobcem počítače či notebooku, je tedy nemožné získat legální cestou takovou to „novou licenci" s tímto označením.

 

PRODEJ SAMOSTATNÝCH OEM KLÍČŮ?

Společnost Microsoft nikdy nevydala OEM "klíče" bez certifikátu pravosti COA. Pokud najdete nabídku s možností zakoupit pouze samostatný „OEm" product key, je to známkou toho, že se pravděpodobné jedná o kradené či nepravé klíče.

 

JAK POZNAT PADĚLANÝ CERTIFIKÁT PRAVOSTI?

  • Padělaný štítek je v tomto případě daleko tmavší než originální COA štítek, mikrotext je hůře čitelný.
  • Hlavním vodítkem je kvalita černého tisku. která je i ples skutečnost že se jedná o "nový" štitek velmi nízká a písmo je na rozdíl od originálu tučné.
  • Proužek "PureHore" (označen šipkou) lze v tomto případě na padělku posunout nebo dokonce i vytáhnout. Velmi často se jeden z konců tohoto proužku odchlipuje. 

 

 original padelek

 

 

 

piratstviovereny dodavatel