Doprava zdarma

ESET Internet Security 1 lic. 1 rok ESET Internet Security 1 lic. 1 rok (EIS001N1)

126
Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD) - produkt obdržíte v den objednání emailem. 

 

1ROK/1PC


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 26.7.2021
745 Kč
Kategorie: Antiviry
 

ESET Internet Security 1 lic. 1 rok (EIS001N1)

Antivirový program

 

 

 

Udržujte bezpečnou vzdálenost před hrozbami na internetu

Při každodenní aktivitě na počítači, která může zahrnovat i náročné operace typu návrhu grafiky nebo hraní počítačových her, není žádoucí, aby docházelo ke zpomalení počítače díky činnosti antivirového řešení. ESET NOD32 Antivirus byl navržen s ohledem na nízké zatížení systémových prostředků, díky kterým má počítač vždy dostatek výkonu.

ESET NOD32 Antivirus nabízí maximální ochranu již v základním nastavení po instalaci. O potenciálních bezpečnostních rizicích jste informováni ihned na hlavní obrazovce programu. Uživatelské rozhraní je navrženo s ohledem na přehlednost a rychlou orientaci v ovládání. Bezpečnostní profil navíc můžete doladit ve více než 150 nabídkách, tak, aby co nejlépe vyhovovaly vašim potřebám.

 

Využijte plný výkon počítače

Díky nízkým systémovým nárokům můžete v pohodě pracovat, prohlížet internet nebo hrát počítačové hry bez rušivých informačních oken.

 

Jednoduchá instalace a nastavení

ESET NOD32 Antivirus nabízí maximální ochranu již v základním nastavení po instalaci. O potenciálních bezpečnostních rizicích jste informováni ihned na hlavní obrazovce programu. Uživatelské rozhraní je navrženo s ohledem na přehlednost a rychlou orientaci v položkách. Bezpečnostní profil navíc můžete doladit ve více než 150 nabídkách, tak, aby co nejlépe vyhovovaly vašim potřebám.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.