Dyson Supersonic HD07 šedá/fuchsiová Dyson Supersonic HD07 šedá/fuchsiová

333

Představení Dyson Supersonic HD

Výsledkem dlouhého a důkladného testování různých typů vlasů je speciální řada přepracovaných nástavců pro úpravu všech typů vlasů různými způsoby. Pomyslnou třešničkou na dortu je inovativní nástavec Flyway proti polétavým vlasům. Magnetické stylingové nástavce lze na vysoušeč vlasů Dyson Superson HD velmi snadno nasadit a měnit během stylingu.


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 24.5.2024
7 999 Kč
Kategorie: Fény
 

Vyzkoušejte fén v novém pojetí. Je luxusní a inovativní v každém ohledu. Na jeho vývoji se podílelo více než sto odborníků prostřednictvím nejrůznějších testovacích metod. Výsledkem bylo několik prototypů, z nichž vzešel tento revoluční model. Je to jedna z věcí, které můžete udělat pro krásu a zdraví svých vlasů. Tajemství úspěchu spočívá v tom, že se vlasy během sušení nepřesušují. Pokud jsou vlasy dlouho vystavené extrémní teplotě, pak na vlasových vláknech vznikají póry odrážející po dopadu méně světla, což jen podporuje dojem šedých, nezdravých a nevzhledných vlasů. Dyson Supersonic oproti tomu využívá sofistikovanou regulaci teploty, která chrání vlasy před zbytečným poškozením. Dopadající světlo se pak odráží jedním směrem a vlasy doslova září leskem.

VÝZKUMNÁ VLASOVÁ LABORATOŘ V MALMESBURY V ANGLII

Na základě pečlivého výzkumu zaměřeného na vysoušení vlasů tým odborníků zjistil, že není důležitý jen rychle proudící vzduch, ale stejně důležitý je i vyrovnaný poměr tlaku a turbulence. Proud vzduchu tedy musí být řízený a usměrněný.
 
Vysoušeč vlasů Dyson HD07 Supersonic Hair dryer Železo/Fuxie 1600W Kód výrobce 386732-01
 

Magnetický stylingový nástavec

Stylingový koncentrátor pro přesný styling

Širší a zúžený inovovaný stylingový koncentrátor umožní vytvořit silnější a rychlejší proud vzduchu, který je ideální pro styling. A protože je proud vzduchu soustředěný na jedno místo, můžete tvarovat jednotlivé sekce vlasů, aniž byste pocuchali zbytek účesu.

 
 
 
 
Výkonný. A rychlý.

Malý výkonný digitální motor Dyson V9 se otáčí rychlostí až 110 000 ot./min. V kombinaci s technologií Air Multiplier™ vytváří vysokotlaký a vysokorychlostní proud vzduchu pro rychlé vysoušení a precizní styling.

Inteligentní regulace teploty chrání lesk vašich vlasů

Na rozdíl od některých jiných, vysoušeč vlasů Dyson Supersonic™ měří teplotu vzduchu více než 40× za sekundu a reguluje teplo. Tím zabraňuje poškození vlasů extrémním teplem a pomáhá chránit jejich lesk.

Zdravé vlasy odrážejí světlo

Extrémní teploty mohou způsobit, že se na vlasových vláknech začnou vytvářet póry. Ty rozptylují světlo všemi směry a snižují lesk. Inteligentní regulace teploty pomáhá předcházet poškození extrémním teplem. A méně poškozené vlasy odrážejí více světla v jednom směru, takže vypadají lesklé.

Chrání barvu vlasů a pokožku hlavy

Ať už jsou vaše vlasy barvené nebo nebarvené, vysoké teploty mohou změnit proteiny uvnitř vlasů a způsobit vyblednutí barvy. Nástavec pro jemné vysoušení tomu může zabránit udržováním nižší teploty. Navíc rozptyluje proudění vzduchu, a tím chrání pokožku hlavy.

Ovládací prvky

3 přesná nastavení rychlosti

Vysoká - pro rychlé vysoušení a styling Střední - pro běžné vysoušení Nízká - pro vyfoukávání

4 přesná nastavení teploty

100 °C rychlé vysoušení a styling 80 °C běžné vysoušení 60 °C šetrné vysoušení 28 °C stálý proud chladného vzduchu

Studený vzduch

28 °C rychlé zchlazení pro zafixování účesu