Doprava zdarma

Avast! Internet Security

129

Elektronická licence (ESD) - produkt obdržíte v den objednání emailem. 

 

1ROK/1PC


  • Na dotaz
578 Kč
Kategorie: Antiviry
 

Avast! Internet Security

 

Chraňte vaše osobní data před škodlivými viry, které se do vašeho počítače hrnou prostřednictvím internetu. Skvělou prevencí a lékem zároveň je aplikace Avast! Internet Security, která vám nebude překážet a poskytuje bezpečí v reálném čase před současnými nejpokročilejšími hrozbami.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Ta nejlepší ochrana

  • Před ransomwarem - Internet Security nyní chrání vaše soukromé soubory a fotografie, aby je nikdo nemohl zašifrovat a pak po vás požadovat výkupné.
  • Před falešnými stránkami - Internet Security ověřuje věrohodnost vámi navštívených stránek, takže vaše citlivé údaje jsou v bezpečí.
  • Před podvodnými e-maily - Internet Security zkoumá víc než jen podezřelý text příchozích zpráv nebo podezřelou adresu odesilatele.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Komplexní ochrana

Avast! Internet Security dokonale ochrání vaše osobní data a aplikace také před krádežemi identity, před viry nebo automaticky detekuje slabiny vaší domácí Wi-Fi sítě a nepovolané osoby, které do ní proniknou. Zjišťuje a blokuje viry, malware, spyware, ransomware a phishingové útoky a pomocí inteligentní analýzy zastavuje hrozby ještě předtím, než vám stihnou uškodit.

Avast! Internet Security je více než pouhý antivirus. Obsahuje mnoho prověřených bezpečnostních funkcí a zajistí hladký chod vašeho systému.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dva druhy režimů

  • Využijte herní režim, Avast! tak pozastaví všechna oznámení, aby vás při hraní her nebo používání jiných programů, v režimu přes celou obrazovku, nijak nerušila.
  • Pasivní režim je vhodný, pokud si přejete používat ještě další antivirus. Avast vám bude stále k dispozici, kdykoliv jej budete potřebovat.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.