redukce

176

APPLE LIGHTNING DIGITAL AV ADAPTER - náhrada, jedná se o neoriginální příslušenství 


  • Vyprodáno
999 Kč
Kategorie: Ostatní
 

Přeneste své prezentace,filmy,fotky a všechno další z obrazovky iPadu s Retina displejem,iPadu mini,iPhonu 5 nebo iPodu touch (5. generace) na ještě větší obrazovku:svou HD televizi. Digitální AV adaptér Lightning přesně zrcadlí to,co vidíte na svém zařízení,takže si všichni v místnosti mohou obraz vychutnat na širokoúhlé televizi,projekčním plátnu nebo jiném displeji kompatibilním s HDMI. Digitální AV adaptér Lightning také podporuje výstup videa pro sledování filmů,televizních pořadů a dalšího obsahu.

Digitální AV adaptér Lightning můžete používat s iPadem s Retina displejem,iPadem mini,iPhonem 5 a iPodem touch (5. generace) s konektorem Lightning. Digitální AV adaptér Lightning podporuje zrcadlení všeho,co je zobrazeno na obrazovce zařízení - aplikací,prezentací,webových stránek,fotek a dalšího obsahu - na televizi,displeji nebo projektoru s rozhraním HDMI,případně na jiném kompatibilním displeji v HD rozlišení až 1080p.

Podporuje také promítání videa - filmů,televizních pořadů nebo nahraného videa - na velké obrazovce v HD rozlišení až 1080p. Jednoduše připojte digitální AV adaptér Lightning ke konektoru Lightning na zařízení a potom k televizi nebo projektoru prostřednictvím kabelu HDMI.


Hlavní specifikacePopis výrobku Apple Lightning Digital AV Adapter - Datový adaptér pro iPad / iPhone / iPod audio / video / dobíjení / - HDMI / Lightning
Kabel Datový adaptér pro iPad / iPhone / iPod audio / video / dobíjení / - HDMI / Lightning
Levý(-é) konektor(y) 1 x Apple Lightning - s piny (male)
Pravý(-é) konektor(y) 1 x HDMI 19 pinů typ A - se zdířkami (female)
1 x Apple Lightning - se zdířkami (female)
Navrženo pro iPad mini;iPad with Retina display (4. generace);iPhone 5;iPod nano (7G);iPod touch (5G)